Archive for Maj, 2012

Thera Togs

Posted 31/05/2012 By Pati

Kolejny raz dzięki Waszym wpłatom na moje subkonto w Fundacji, a w szczególności dzięki wpłacie Joasi i trzech osób, które zasilają moje konto co miesiąc, rodzice uszczęśliwili mnie kolejnym cud-wynalazkiem. Wynalazek ten to kombinezon Thera Togs, który ma mi pomóc w stabilizacji mojego rozchwianego ciałka. Wygląda całkiem nieźle, zakłada się nawet szybko, ale żebym była w nim szczęśliwa to nie powiem. Zobaczymy jakie będą efekty za jakiś czas. Na razie stopniowo będę się do niego przyzwyczajać w przedszkolu, z Panią Danusią na ćwiczeniach.

Trzymajcie za mnie kciuki, aby się nie okazało, że jedyne 2 800,00 zł. poszło na marne…

thera togsthera togs

Dzień Mamy w przedszkolu

Posted 25/05/2012 By Pati

Dzisiaj w przedszkolu zorganizowaliśmy Dzień Mamy dla naszych kochanych mam.

Najpierw nasze mamusie obejrzały krótką prezentację, przygotowaną przez naszą kochaną Panią Olę, o tym co robimy i jak spędzamy czas w przedszkolu. Później był czas na wspólne malowanie obrazków. Ja żeby się nie ubrudzić dyktowałam mamusi jakimi kolorami ma pomalować nasz obrazek hi, hi.

Później był mały poczęstunek. Była kawusia, herbatka i pyszne ciasteczka. Na koniec każda mamusia dostała kwiatuszka (sami je zrywaliśmy) i ręcznie robione papierowe ptaszki.

To był bardzo miły dzień. Moja mamusia była bardzo wzruszona, bo był to dla niej pierwszy Dzień Mamy taki „zorganizowany” :).

A w domku ode mnie mamusia dostała jeszcze ogromnego buziakaaaaa.

PrzedszkolePrzedszkole

Żyjątka z Małego Gacna

Posted 12/05/2012 By Pati

Małe Gacno jest chyba jedną z nielicznych wiosek, w której można spotkać przeróżne zwierzęta domowe. Pan Rysio, gospodarz mieszkający koło ośrodka, hoduje oprócz koników na których jeździmy, kozy, króliki, kurki, perliczki, pieski. I zawsze pozwala mi je poogladać i pogłaskać, a tatusiowi porobić zdjęcia. Teraz też mogłam zobaczyć dużo malutkich zwierzątek….

Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012

Oprócz domowych zwierzątek w około żyje mnóstwo innych gatunków, które tatuś dla mnie sfotografował, ale nie bedę Was zarzucać zdjęciami hi, hi.

Turnus Małe Gacno 2012

Posted 07/05/2012 By Pati

Od soboty jestem w Małym Gacnie na kolejnym turnusie rehabilitacyjnym w ośrodku „Neuron”.

Tym razem ze mną jest i mamusia, i tatuś. Więc przyjechaliśmy samochodem. Droga, mimo że długa nawet szybko zleciała. Jechaliśmy tylko 7 godzin. Oczywiście spać mi się nie chciało. Padłam dopiero wieczorem.

Niedziela była dniem jeszcze leniuchowania i przystosowania się do nowych warunków. Szkoda tylko, że cały dzień padał deszcz i nie mogłam pospacerować po tej pięknej okolicy.

A od dzisiaj (tj. od poniedziałku) się zaczęło. Mama „załatwiła” mi godzinę ćwiczeń NDT na sali, pajączka, terapię ręki i salę SI (na szczęście z moją ukochaną Panią Asią), kynoterapię, hipoterapię, zajęcia z Panią logopedą i masaż. W zasadzie wszystkie te zajęcia bardzo lubię, ale na sali i pajączku troszkę mniej mi się podoba.

Na turnusie są ze mną moje koleżanki: Kinga i Asia, więc razem raźniej.

Zdjęć już tatuś zdążył troszkę zrobić, tylko bardzo ciężko robić mi zdjęcia w ruchu, hi,hi.

Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012Małe Gacno - maj 2012

Dzisiejszy dzień był bardzo wyczerpujący, dlatego teraz idę na popołudniową drzemkę. Więcej relacji z mojego pobytu zamieszczę w późniejszych dniach.

Co robię w przedszkolu :)

Posted 04/05/2012 By Pati

W moim ukochanym przedszkolu dużo się dzieje. Dużo ćwiczę, bawię się i nawiązuję nowe znajomości…

Np. bardzo lubię mojego kolegę Kacpra.

PrzedszkolePrzedszkolePrzedszkolePrzedszkolePrzedszkole

Z wizytą w Porębie

Posted 02/05/2012 By Pati

Dzisiaj wreszcie wybrałam się z rodzicami  w odwiedziny do Poręby, do cioci Hani i wujka Włodka. Dawno się z nimi nie widziałam.

Najpierw zjedliśmy u cioci przepyszny obiadek. Potem wybawiłam się u cioci i wujka na kolanach. Bardzo też podobało mi się zaczepianie Atilka. Zresztą nie wiadomo kto kogo zaczepiał…

Po południu, po kawie i pysznym torciku (którego zjadłam prawie cały kawałek) poszliśmy odwiedzić ciocię Tamarę i wujka Tomka. Na sam koniec poszliśmy jeszcze na działkę do cioci Hani. Niestety dzień zaczął dobiegać końca, po za tym zbierało się na burzę i musieliśmy wracać do domku. To był bardzo wyczerpujący dla mnie dzień (nie miałam czasu nawet zasnąć, bo za dużo się działo), ale spędzony bardzo miło w super towarzystwie.

Po powrocie do domku nie miałam siły nawet zjeść kolacji, od razu poszłam spać.

Poręba 2012Poręba 2012Poręba 2012Poręba 2012Poręba 2012

 

Koniec PIT-owania

Posted 01/05/2012 By Pati

Dobiegł końca okres rozliczania się z podatku za 2011 rok.

Dlatego już teraz chciałabym bardzo gorąco podziękować WSZYSTKIM, którzy przekazali mi swój 1% podatku. Na wyniki będę musiała poczekać zapewne do listopada (zanim Fundacja wszystko zaksięguje na odpowiednich subkontach), ale wiem, że dzięki Waszej pomocy znowu będę mogła jeździć na turnusy i się rehabilitować.

Dziękuję, że kolejny rok jesteście ze mną. Dziękuję za Waszą pomoc i zaangażowanie w moją akcję zbierania 1%.

Szczególne podziękowania dla wszystkich „Banerowiczów”.

Analytics Plugin created by Web Hosting