Archive for Styczeń, 2013

Nowa fryzura

Posted 20/01/2013 By Pati
Moja fryzuraMoja fryzura

Jeszcze do soboty miałam piękne, długie, grube i kręcone włoski, które mamusia zaplatała mi codziennie w piękne francuzy, dwa warkoczyki itp. Niestety mimo tego robiły mi się straszne kołtuny, których nie cierpiałam rozczesywać. Strasznie wtedy płakałam.

Dlatego razem z mamusią podjęłyśmy decyzję o zmianie fryzury. I tak w sobotę przyjechała do mnie fryzjerka, Pani Agnieszka. Musiała się  sporo namęczyć, aby pomimo mojej ruchliwości wyczarować mi taką piękną fryzurkę. Teraz mam w miarę krótkie, łatwe do ułożenia włoski. Mama nadal może mi robić kitki, mini warkoczyki lub po prostu może mi wpiąć spineczkę i po kłopocie. Mam nadzieję, że teraz moje włoski będą się mniej plątać. No i rano mogę sobie dłużej pospać, hi, hi.

Post Pana Daniela

Posted 09/01/2013 By Pati

Jak wiecie, mamusia umieszcza moje apele na różnych portalach, stronach, blogach. Im więcej osób pozna moją historię, tym większe szanse, że znowu dzięki Wam uda mi się zebrać troszkę pieniążków z tytułu 1% i dalej będę mogła się rehabilitować.

Pomagają mamusi ludzie o wielkich sercach, umieszczają moje apele, banerki na swoich blogach i stronach. Wspaniale opisują moją historię.

Ale jeden z postów „powalił” moich rodziców. Jeszcze nikt nigdy w taki sposób nie przedstawił mnie, mojej historii i prośby o przekazanie 1%.

Proszę, przeczytajcie ten post napisany przez Pana Daniela:   http://wyprawy2012.blogspot.com/2013/01/maa-ksiezniczka-na-procencie.html, bo naprawdę warto.

Dziękuję Panie Danielu.

Analytics Plugin created by Web Hosting