Archive for Grudzień, 2013

Niespodzianka „Nowin Zabrzańskich”

Posted 20/12/2013 By bartek

Zespół „Nowin Zabrzańskich” przygotował dla mnie wielką niespodziankę – zgłosili się do popularnego programu  „Familiada” emitowanego w telewizyjnej „Dwójce”. Będą walczyć o wygraną, którą przekażą na moją rehabilitację. W skład drużyny wchodzą: Katarzyna Kops, Marzena Piechowicz – Gruda, Wojciech Cydzik, Katarzyna Włodarczyk i Anna Mrowiec. Trzymajcie mocno kciuki!

Jak już będę znać datę emisji naszego odcinka niezwłocznie Was poinformuję.

Dodatkowo w świątecznym wydaniu „Nowin Zabrzańskich” ukazał się artykuł oraz zdjęcie naszej drużyny :)

 

Takiej niespodzianki nie spodziewałam się nawet w snach.

Redakcja „Nowin Zabrzańskich” to wspaniali ludzie o wielkich sercach.                                                                                        Bardzo gorąco Wam dziękuję, że mój los nie jest Wam obojętny.

Mikołaj

Posted 08/12/2013 By bartek

6 grudnia jest chyba jednym z najlepszych dni w roku. A to dlatego, że 6 grudnia jest Mikołaj :)

A jak wiecie Mikołaj rozdaje grzecznym dzieciom prezenty. Ja byłam bardzo grzeczną dziewczynką, dlatego z Mikołajem spotkałam się już rano w przedszkolu. Dostaliśmy od Niego wspaniałe prezenty. Było także malowanie buzi. W ogóle dzisiejszy dzień był bardzo fajny, wesoły i radosny.

Mikołaj 2013Mikołaj 2013Mikołaj 2013Mikołaj 2013

 

Później Mikołaj odwiedził mnie w domu, a w zasadzie kilku Mikołajów ha, ha. Ja to mam super… Teraz czekam na Wigilię i to, co znajdę pod choinką ha, ha, ha.

 

Analytics Plugin created by Web Hosting