Mój blog…

Mój blog opowiada moją historię i codzienne zmagania z chorobą. Ciągłą walkę rodziców o postawienie diagnozy. Opowiada o moich pobytach w szpitalach, ciągłej, intensywnej rehabilitacji. Ale także opisuje to, co się u mnie wydarzyło – chwile ciekawe, wesołe, moje wzloty i upadki. Moje przemyślenia i wiele, wiele innych. Opowiada o moim, trochę innym, maleńkim świecie, w którym przyszło mi żyć. 
Stronka ta, jest również moim apelem o pomoc… Między innymi, za jej pośrednictwem staram się zbierać środki na swoje leczenie i rehabilitację. Intensywna i regularna rehabilitacja, jest dla mnie obecnie jedyną nadzieją na poprawę mojego stanu. Niestety, jest bardzo droga. Koszty te, znacznie przekraczają możliwości finansowe moich rodziców (więcej przeczytacie w zakładkach „O mnie” i „Pomóż mi”).
Staram się, aby moja stronka, i moja historia trafiła do jaknajwiększej liczby odbiorców. Jeżeli możesz, pomóż mi udostępniając ją, a także banerki, linki na swoich stronach, blogach, itp. 

Igunia

4 komentarze

 1. Comment by forex:

  Bardzo fajny blog. Będę czytał regularnie.
  Serdecznie pozdrawiam Autora.

 2. Comment by woytech:

  To niesamowite ile energii i pasji masz do życia. Kiedy większość z nas, ludzi których nie dotykają problemy aż tego stopnia narzekamy na codzienne trudności. Chętnie pomogę, polecam napisać do jakieś fundacji z strony siepomaga.pl. Mam spore forum internetowe jeżeli stworzysz tam zbiórkę chętnie ją rozreklamuje. To bardzo skuteczny serwis, pomogli już naprawdę dużej ilości osób.

 3. Comment by woytech:

  Mam nadzieje że za jakiś czas już jako dorosła kobieta spojrzysz na ten blog i zobaczysz jak wielkie wsparcie i jak dużą pracę wykonała twoja rodzina i krewni aby ci pomóc.

 4. Comment by Sagerrak:

  Iguniu życzę Ci byś każdego dnia była osóbką o tak sympatycznych cechach. Twój urzekający uśmiech burzy mury budowane przez przciwności losu. Wytrwałość, chęć do życia, pogoda ducha towarzysząca Tobie na zdjęciach i kochający rodzice to Twój klucz do sukcesu. Widzę i wierzę w to że przenigdy się nie poddasz a uśmiech na Twojej twarzy będzie gościł na każdych zjęciach.
  ~Sagerrak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Analytics Plugin created by Web Hosting