Archive for Kwiecień, 2012

Sezon rozpoczęty…

Posted 29/04/2012 By Pati

Ponieważ pogoda zrobiła się przepiękna trzeba było rozpocząć wreszcie tegoroczny sezon grilowania. Oczywiście na działce w Gliwicach. Oprócz rodziców, babci, dziadka i wujka Marcina była też ciocia Ania, wujek Rafał i Mateusz. Wszyscy się mną super zajmowali i nosząc na rękach pokazywali mi różne kwiatuszki, drzewka. Wszystko tak pięknie kwitnie i pachnie. Wiosna jest niezastąpiona.

Majówka 2012Majówka 2012Majówka 2012Majówka 2012

 

Nareszcie można poleniuchować w samym bodziaku, pod drzewkiem na hamaku. A już niedługo mamusia nadmucha mi basenik i będę mogła się popluskać.

Majówka 2012Majówka 2012

 

Nie mogło też zabraknąć grupowego zdjęcia ze mną w roli głównej. Chociaż i tak brakuje na nim taty i wujka Marcina. Bo jeden robił zdjęcia, a drugi pilnował grila. No i oczywiście na działce nie mogło zabraknąć Amiego.

Majówka 2012Majówka 2012Majówka 2012

Odwiedziny Poli

Posted 27/04/2012 By Pati

Dzisiaj odwiedziła mnie Pola i Ciocia Dominika. Pola jest jeszcze malutka, dlatego na razie nie mogłam się z nią pobawić, ale już niedługo będę miała towarzyszkę do zabaw. Za to wspaniałe są wspólne spacerki. A że podoga jest przepiękna, to jutro na pewno wybierzemy się na długi spacer.

Wspólne zdjęcie też mamy na razie tylko jedno, bo Polusia, w przeciwieństwie do mnie, nie lubi się fotografować.  Ale wszystko w swoim czasie.

PolaPola

Blog tygodnia

Posted 14/04/2012 By Pati

Tym razem mój blog bierze udział w zabawie: BLOG TYGODNIA – bezterminowy konkurs,  organizowany przez portal URWISKOWO  http://www.urwiskowo.com.pl

Wielkanoc

Posted 11/04/2012 By Pati

Tegoroczne Święta Wielkanocne tradycyjnie spędziłam w gronie rodzinnym. I tak jak w każde święta, jeden dzień u babci Wery, drugi – u babci Ali.

Do święcenia z koszyczkiem poszła sama mamusia, bo pogoda w tym roku niezbyt była ładna. Ale w niedzielę rano święconkę oczywiście zjadłam ze smakiem. Ponieważ pogoda nie dopisała, zamiast spacerków było objadanie się przy stole, he, he. A smakołyków było mnóstwo. Teraz trzeba troszkę tych kalorii zgubić.

Śmigus Dyngus też oczywiście był. I był super Zajączek. Ja to mam szczęście…

Nie obyło się bez sesji zdjęciowej. Ponieważ przez te święta miałam mnóstwo energii, sporo zdjęć mi jednak nie wyszło, bo za bardzo się ruszałam, hi, hi…

Wielkanoc 2012Wielkanoc 2012Wielkanoc 2012Wielkanoc 2012

WESOŁEGO ALLELUJA!

Posted 05/04/2012 By Pati

 W te piękne Święta, gdy Pan Zmartwychwstanie,
życzę smacznych jajek na śniadanie,
żółtego kurczaczka, białego zająca
i oby te Święta trwały bez końca.
Tęczowych pisanek, na stole pyszności.

Życzę Wam zdrowia i radości, i dyngusa mokrutkiego,
by Wam szczęście dopisało, by rodzinne były święta,
by Wam nic nie brakowało. Niech to będzie czas uroczy,
życzę miłej Wielkiej Nocy!!!

   

Przeziębienie

Posted 02/04/2012 By Pati

No i znowu jestem przeziębiona. Mam kaszelek i katarek. Dlatego ten tydzień zostaję z mamusią w domku. Nie będę chodzić do przedszkola, żeby znowu się bardziej nie rozchorować i nie trafić znowu do szpitala.  Ale na pewno z mamusią też się będę super w domku bawić i nie będzie się nam nudzić.

Wszystko pewnie przez tę wstrętną pogodę…

Analytics Plugin created by Web Hosting