Archive for Luty, 2013

Moje ortezy do pionizacji

Posted 22/02/2013 By Pati

Jak wiecie moi kochani rodzice bardzo o mnie dbają i robią wszystko, abym mogła stanąć na własnych nóżkach. W tym celu dostałam od nich nowy prezent: ogólnoustrojową ortezę do pionizacji i nauki chodu. Na razie dla mnie najważniejsza jest ta pierwsza opcja, ale z czasem mam nadzieję, że będę mogła jej także używać do chodzenia.

Zakładanie ortezy nie jest bardzo czasochłonne i nawet mi się podoba. Stanie w niej to już sama przyjemność. Dużo lepiej i swobodniej się w niej czuję niż w typowym stacjonarnym pionizatorze.

Bardzo lubię stać w ortezie, bo świat wygląda zupełnie inaczej z tej perspektywy. Na początku oczywiście stoję tylko kilka minut, no i mam jeszcze ogromny problem z utrzymaniem głowy w pionie. Mama musi cały czas być przy mnie. Ale jak to się mówi „trening czyni mistrza”, więc za jakiś czas na pewno będzie dużoooo lepiej. Trzymajcie za mnie kciuki.

cyborg & funcyborg & funcyborg & funcyborg & funortezy

Kilka nowych fotek

Posted 19/02/2013 By Pati

Ostatnio nie za wiele się u mnie dzieje.  Codziennie to samo, zwykłe szare dni.  Przedszkole, dom, ćwiczenia, i tak w kółko. Dlatego na poprawę humoru tatuś porobił mi kilka nowych fotek :)

18 lutego 201318 lutego 201318 lutego 201318 lutego 201318 lutego 2013

Mój blog…

Posted 02/02/2013 By Pati
Mój blog opowiada moją historię i codzienne zmagania z chorobą. Ciągłą walkę rodziców o postawienie diagnozy. Opowiada o moich pobytach w szpitalach, ciągłej, intensywnej rehabilitacji. Ale także opisuje to, co się u mnie wydarzyło – chwile ciekawe, wesołe, moje wzloty i upadki. Moje przemyślenia i wiele, wiele innych. Opowiada o moim, trochę innym, maleńkim świecie, w którym przyszło mi żyć. 
Stronka ta, jest również moim apelem o pomoc… Między innymi, za jej pośrednictwem staram się zbierać środki na swoje leczenie i rehabilitację. Intensywna i regularna rehabilitacja, jest dla mnie obecnie jedyną nadzieją na poprawę mojego stanu. Niestety, jest bardzo droga. Koszty te, znacznie przekraczają możliwości finansowe moich rodziców (więcej przeczytacie w zakładkach „O mnie” i „Pomóż mi”).
Staram się, aby moja stronka, i moja historia trafiła do jaknajwiększej liczby odbiorców. Jeżeli możesz, pomóż mi udostępniając ją, a także banerki, linki na swoich stronach, blogach, itp. 

Igunia

Kochani, zakończył się okres rozliczania podatku i przekazywania 1% za 2012 rok.

Z tego tytułu już teraz chciałabym bardzo gorąco podziękować WSZYSTKIM, którzy swój 1% przekazali mnie. 

Wyniki tegorocznej zbiórki będą zapewne znane na przełomie padziernika/listopada. Niezwłocznie poinformuję Was o tym, ile pieniążków dzięki Wam udało mi się zebrać.

Bardzo DZIĘKUJĘ także tym, którzy udostępniali na swoich stronach, blogach moje banerki, tym, którzy pomagali mi rozprowadzać ulotki i wszystkim, którzy w jakikolwiek inny sposób przyczynili się do tego, że na moje konto trafił dodatkowy 1% podatku.

Jeszcze raz bardzo dziękuję Wszystkim za pamięć, pomoc i przekazany 1%.

Analytics Plugin created by Web Hosting