Archive for Luty, 2011

Mój drugi turnus w Mielnie

Posted 25/02/2011 By Pati

W dniach 31.01-12.02 drugi raz byłam z mamusią na turnusie rehabilitacyjnym organizowanym przez Międzynarodowy Instytut dr Swietłany Masgutowej w Mielnie. To dzięki Wam i rozliczeniom podatku za 2009 rok udało nam się pojechać na ten turnusik, bo jest on strasznie drogi (7.500,00) i na pewno rodzice sami by nie uzbierali tyle pieniążków.

A teraz mały skrót z pobytu :)

To ja, jeszcze zadowolona, potem już trochę mniej mi było do śmiechu, bo strasznie zimno nad tym morzem.

Mielno 2Mielno 2Mielno 2

No i się zaczęłooooo, ćwiczenia z Panią Asią. Balans na desce z Panią Gosią, która znalazła na mnie sposób (ale to tajemnica), bo strasznie tego balansowania nie lubię. Na piłce było dużo lepiej. Terapii twarzowej też za bardzo nie lubiłam, nawet jak Pani Ada przychodziła do pokoju mnie ćwiczyć

Mielno 2Mielno 2Mielno 2Mielno 2

A to najmilsza część całego turnusu – jego zakończenie hurrraaaaa.  I odebranie dyplomu za wytrwałość!

Mielno 2Mielno 2

Coraz trudniej

Posted 24/02/2011 By bartek

Niestety życie nam nie słodzi i zamiast być choć odrobinę normalnie okazuje się, że jest coraz gorzej.

Igusia ma coraz mniej zajęć rehabilitacyjnych. Większość dobrych rehabilitantów poodchodziła do prywatnych zakładów. Teraz za każdą godzinę rehabilitacji będziemy musieli płacić.
Do tego, dowiedzieliśmy się, że są badania które mogą wyjaśnić co tak naprawdę jest naszej córci, na co jest chora. Niestety za te badania najprawdopodobniej będziemy musieli zapłacić sami, bo dla NFZ są one za drogie. Na pomoc z jakiejś Fundacji też nie możemy liczyć, bo wszędzie brak funduszy, albo akurat tego nie mogą nam sfinansować, itd.

Już sami nie wiemy czy zbierać pieniądze na badania czy na rehabilitację. Takich wyborów musimy dokonywać – bo na wszystko na pewno nam nie wystarczy pieniędzy. Co za koszmar …

Analytics Plugin created by Web Hosting