Moje 10 urodzinki

Jak ten czas szybko leci…..

Właśnie dzisiaj, 20.09.2018 roku kończę 10 lat!!! Dla mamusi i tatusia cały czas jestem malutką córunią, a Ja jestem już dużą dziewczynką!

Swoje świętowanie zaczęłam od samego rana :) Najpierw koleżanki i koledzy w przewozie całą drogę śpiewali mi „Sto lat”. Później urodzinową imprezę zorganizowała mi moja Pani Wychowawczyni wraz z koleżankami i kolegami z mojej klasy. Było znowu głośne „Sto lat”, życzenia urodzinowe, pyszny smerfowy torcik i soczek. Atmosfera była superrrrrr.

Po powrocie ze szkoły czekało mnie kolejne świętowanie w gronie rodziny. Były Babcie, Dziadek, wujek Marcin, ciocia Dominika z Polą, Julcia, Mateusz, Ciocia Ania i wujek Rafał. I znowu, kolejny raz tego dnia śpiewano mi „Sto lat”. Dostałam mnóstwo cudownych życzeń i prezentów :) Kolejny raz tego dnia zajadałam się pysznym, także smerfowym torcikiem, który wyczarowała mamusia. Tego dnia zrobił się ze mnie mały łasuszek, tyle było smakołyków i pyszności.

Achhhh, szkoda, że urodziny obchodzi się tylko raz w roku. Był to bardzo udany dzień. Dziękuję Wszystkim za to, że byliście ze mną. dziekuje za wszystkie życzenia i super prezenty :)