Zakończenie roku szkolnego :)

Wszyscy mają – mam i ja! Moje pierwsze świadectwo szkolne z promocją do klasy II (troszkę pogniecione podczas sesji zdjęciowej hi, hi).

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w moim ośrodku odbyła się uroczysta akademia. Wszyscy zebraliśmy się w ogrodzie, aby z zaciekawieniem obejrzeć przygotowane przez kolegów, koleżanki i wychowawców przedstawienia i pokazy. Po zakończeniu akademii udaliśmy się do swoich sal, gdzie Pani wychowawczyni rozdała nam pierwsze świadectwa.

    

 

Przy okazji zakończenia kolejnego roku szkolnego chciałabym bardzo serdecznie podziękować mojej Pani Wychowawczyni, Pani Pielęgniarce oraz wszystkim pozostałym terapeutom i rehabilitantom pracującym ze mną, za trud jaki wkładają w to, abym w jak największym stopniu była samodzielna, za cierpliwość, wyrozumiałość i serce. Za to, że jeżdżę do szkoły uśmiechnięta, spędzam ciekawie i mile te kilka godzin dziennie.

Niestety, na swoje wakacje muszę jeszcze troszkę poczekać, bo cały lipiec dalej będę jeździć do ośrodka. Potem turnus rehabilitacyjny i dopiero będę mogła odpocząć i zregenerować siły przed kolejnym rokiem szkolnym :)